Jobi P19235 svěrák 125mmprofi

Produkt: STAVTOOL Svěrák stolní otočný 125 mm Dílenský svěrák s otočnou hlavou a čelistmi pro kulaté materiály. U nás v MOJE ŽELEZÁŘSTVÍ.cz prodáváme více než 50 000...
1 196 Kč

S kovadlinou
Typ
svěráky

Produkt: STAVTOOL Svěrák stolní otočný | 125 mm

Dílenský svěrák s otočnou hlavou a čelistmi pro kulaté materiály.

U nás v MOJE ŽELEZÁŘSTVÍ.cz prodáváme více než 50 000 produktů. Proč nakoupit kvalitní zboží a příslušenství za rozumné ceny právě u nás?

• Potřebujete poradit s vybraným zbožím z této kategorie?
  • Rychlá expedice až k Vám domů. Nakupujte z pohodlí domova.
  • Pro domácnosti, kutily, řemeslníky, živnostníky a firmy v MOJE ŽELEZÁŘSTVÍ.cz
  • U nás v e-shopu si vyberete z více než 50.000 produktů.
  • Dům - Dílna - Zahrada - Elektro - Kancelář - Koupelna - Kuchyně - Chovatelství - Auto a moto.
  • Máte nějaké dotazy? On-line zákaznická podpora: Pondělí - Pátek | 8:00 - 14:30.
  • Osobní odběr je možný na základě výzvy k vyzvednutí na adrese Brněnská 4646/69 - Prostějov.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta69 Kč99 % • 679 recenzíDalší informace

Produkt zatím nemá žádné recenze.